Bize Ulaşın
+90 312 354 71 16
info@bertolelektrik.com.tr

HAKKIMIZDA

Firmamız 1983 yılında Hacı Mustafa İpek tarafından Ostim Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Elektrik motoru, vibrasyon motorları, redüktörlü motorlar, bilezikli motorlar satışıyla başlayan firmamız faaliyet alanlarını genişletip, elektrik motoruna bağlı kaplin ve kasnak çeşitleri ile; imalatçı firmalara yönelik helezon yayı, konveyör bandı ve takoz satışlarını da yapmaktadır. Firmamız şu an 400 metrekare kapalı alanı ve stoklarıyla birlikte Ankara ve Türkiye sanayicisine elektrik motoru seçiminde ve temininde hizmet vermektedir.

Firmamız 30 yıldır sanayicimizin Elektrik motorları, Redüktörlü motorları, Alev Sızdırmaz (Ex-Proff) elektrik motorları ile Dalgıç ve Derin Kuyu Su Pompası Motorları taleplerini en doğru şekilde ve zamanında karşılamayı hedef edinmiştir. Stoklu çalışan firmamız stoklarında; 0,9 – 1000 KW arası her devirde ve güçte elektrik motorlarını bulundurmakla beraber, özel motor ihtiyaçlarınızı da zamanında kesintisiz, imal ettirebilmektedir.

117 yıllık üretim deneyi olan Chicago Pneumatic İç Anadolu ve Karadeniz Bölge distribütörü olan firmamız pistonlu, vidalı, depo üstü vidalı, dizel kompresör çeşit ve stoklarıyla sanayicimize satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Bertol Elektrik Motor Makina San. Tic. Ltd. Şti.